BYT 1+1 VYŠKOV

Fotovizualizace bytu 1+1 ve Vyškově pro klienta dle jeho požadavků a finančních možností.
Zakomponování černé a šedé barvy na přání klienta. Výběr všeho do nového interiéru, od podlahy, dveří, nábytku na míru i kupovaný z OD (uvedeno v produktové knize) a veškerých doplňků do interiéru, které zútulňují byt.

DĚTSKÝ POKOJ – BRNO – KRÁLOVO POLE

Návrh, fotovizualizace dětského pokoje 20,5m2 v bytě 3+1 Brno – Královo Pole pro 3 děti – 2 holčičky a 1 chlapce ve věku 11, 6 a 4 roky a jejich 2 kočičky.

Požadavek klientky:
Hodně úložného prostoru do stropu na uložení věcí pro děti,
skříňky, skříně, šuplíky, výsuvy, samostatný prostor a pracovní stůl pro každé dítě, z toho jeden veliký na malování a úkoly, odpočinková zóna a tzv. „schovka“ pro jejich 2 kočičky.

Vodu a modrou barvu mají rády všechny děti, tak mě inspirovaly pro můj návrh i realizaci.

OBÝVACÍ POKOJ – RD BRNO – OSTOPOVICE

Návrh, fotovizualizace obývacího pokoje v RD Brno – Ostopovice

Požadavek klientů:

Návrh rohové stěny v určitých daných rozměrech, vzhledem k velikosti elektroniky – reproduktory, DVD, satelit, receiver gramofon aj.

V rohu místnosti obývacího pokoje návrh knihovny s úložným prostorem a návrh úložných skříněk k sedací soupravě včetně konferenčního stolku.

Kombinace lamina ve dvou provedeních, které bude ladit s již barevností kuchyně, police, chrom, sklo a více místa pro kovová sběratelská autíčka, záliba pana majitele.

Projekt nachystán k realizaci.

DĚTSKÝ POKOJ – BRNO – KOMÍN

Návrh, fotovizualizace dětského pokoje 17m2 v bytě 3+kk v Brně – Komíně, pro 3 děti – 1 holčička a 2 chlapce ve věku
6, 4 a 1 rok.

Požadavek klientů:
Navrhnout a zrealizovat útulný pokoj pro jejich 3děti, kde bude mít každý vlastní prostor, více úložných míst, skříně, výsuvy, police, 2 pracovní stoly a do budoucna možnost 3.pracovního stolu. Vzhledem k věku dětí, ochrana proti pádu z lůžka a sportovní vyžití.

Na mé doporučení – výběr lamina s dětmi a jejich rodiči.

STUDENTSKÝ POKOJ – BRNO – MEDLÁNKY

Návrh, fotovizualizace studentského pokoje v bytě 3+kk Brno – Medlánky, pro chlapce 14let.

Požadavek klienta:
Navrhnout a zrealizovat malý pokoj pro syna, sportovce, se zájmem o judo. Zakomponovat postel 120 cm s úložným prostorem, pracovní stůl, police, skříňky a kovové žebřiny, na kterých bude cvičit nejenom syn. Ponechat stávající bílou skříň. Vyřešit osvětlení v místnosti.

Doporučení barvy lamina a barvy v místnosti. Možná tapeta.

OBÝVACÍ POKOJ A JÍDELNA – ADAMOV

Návrh, fotovizualizace obývacího pokoje a jídelny v bytě 4 + 1 v Adamově.

Požadavek klientů:
Navrhnout obývací pokoj a jídelnu v návaznosti na již zrealizovanou kuchyň a jiný interiér, ve skandinávském a retro stylu, v barvě bílá, šedá, černá a dřevo. Více knihoven na uložení velkého počtu knih, akvárium. Popřípadě krb, na domluvě s majiteli bytu.

Návrh má obsahovat nábytek na míru od truhláře – knihovny a úložný prostor, skříň a nábytkem doporučeným k zakoupení z obchodních domů v Brně. Zdokumentovaný v produktové knize doložené k návrhu.

RD Uherčice u Znojma

Byla jsem oslovena klienty, kteří mají ve výstavbě RD. Při tvoření návrhu mi klienti dali velikou volnost. Je samozřejmostí, že jejich
menší požadavky jsem v projektu začlenila.
Rozsáhlý projekt obsahoval vizualizaci celkového RD, návrhu kompletní elektřiny, instalací a v produktové knize najdou vše, co potřebují zjistit
ohledně zařízení interiéru a doporučené podlahy, stěrky, osvětlení, výběru dlažby aj.
Na návrhu kuchyně, elektřiny a instalací jsem spolupracovala s firmou Kitchen Design s.r.o., paní Kateřinou Karaivanovovou.
Spolupráce je vyjímečná, klienti velmi spokojeni. Budeme se tešit na jejich oslovení ohledně zajištění kuchyně, jídelny, obývacího
pokoje a nábytku do koupelen RD. Nábytku, který právě zajišťuje, dodává firma Kitchen Design s.r.o.
Děkuji všem za spolupráci a klientům úžasné vysněné bydlení.

+420 602 334 370

ejsynkova@seznam.cz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte

© 2023 Synková EvaRATEMAX PRO s.r.o.