Paní Hlavenková – Brno

O rekonstrukci ložnice jsem uvažovala více než rok. Jelikož je prostor ložnice velmi malý (9 m2), nedařilo se mi vyřešit, jak skloubit tento malý prostor a zároveň mít v ložnici vysněný stolek nebo prostor na lampičku, odložení knihy pro mě i pro manžela. Zároveň mít i vlastní skříně na oblečení. Přišlo mi to už beznadějné, rozumné řešení už nepřicházelo. Jednoho dne mi napadl nápad oslovit paní Synkovou s mým přáním a ukázalo se to jako nejlepší rozhodnutí.

Paní Synková velice rychle reagovala na moji poptávku. Na společné schůzce jsme si o všem velice přesně popovídali, bylo vidět, že pozorně naslouchala, co bych si já s manželem přála. I když to bylo těžké zadání, velice rychle přišla paní Synková s nápadem, který mě naprosto očaroval, a dokonce si získal i mého manžela, který byl zpočátku velmi skeptický k oslovení designéra.

Návrh byl praktický, využitý každý centimetr, zahrnuty naše přání a detaily, které vše dokreslovaly k dokonalosti. Paní Synková je naprosto perfektní a precizní ve svém oboru, dovede skloubit praktičnost, možnosti na trhu a finanční možnosti. K tomu všemu má obrovský dar nacítit se na klienta, co má rád, aniž by to člověk musel říct. Přišla vždy s nabídkou možností, sdělila narovinu klady a zápory, s radou a nic nenutila. Pokud přišla nějaká překážka, vždy obratem navrhla řešení. Výsledkem této spolupráce je nádherná ložnice, kdy je v tak malém prostoru spousta úložného místa a já mám vysněnou skříň a prostor na lampičku a knihu a zároveň se prostor opticky zvětšil. Jakoukoliv rekonstrukci si už nedovedu bez paní Synkové představit.

Při rekonstrukci s paní Synkovou jsem zažila, jak se staví sen na vlastní kůži. Velké díky!

Pavla Hájková – Nové Bránice

Paní Synková nám navrhovala celkovou rekonstrukci rodinného domu. Od kuchyně, která je vyřešená a barevně sladěná s propojeným obývacím pokojem, přes chodbu, koupelnu s WC a ložnici. Dokáže vše přivést k dokonalosti vhodným výběrem bytových doplňků, obrazů, osvětlení…….. Rekonstrukce pod jejím vedením se nám zdařila a zpříjemnila požitek z praktického bydlení. Vhodným výběrem podlah, výmalby, přes návrhy nábytku na míru se prostor opticky zvětšil a celý dům se prosvětlil. O pomoc jsem ji požádala i s výběrem barvy na fasádu, nových schodů i zábradlí na mém domě. Spolupráce s paní designérkou je bezchybná, má vždy dobré nápady a tipy, naslouchá mým představám a navrhne hned několik řešení. Pokud budu příště něco vylepšovat, tak se s prosbou určitě obrátím na paní designérku Synkovou, protože má vždy spoustu dobrých nápadů a rad…

Všem co hledají pomoc při modernizaci svého bydlení a nevědí jak na to, mohu paní Synkovou jen doporučit.

Kölblová – Sokolnice

Na paní Synkovou jsme se obrátili na doporučení, jejich služeb jsme využili při rekonstrukci našeho domu. Je to profesionál na svém místě, mohu jen a jen doporučit.

Renata Zachová – Brno

Paní Synkovou bych označila jako „tvůrkyni atmosféry“. Okamžitě pochopila, co v bytě chceme a podle mého názoru zkombinovala a propojila věci, o kterých bych nikdy neřekla, že spolu budou ladit a vytvořila tak velmi příjemnou atmosféru domova a pohodlí, jak jsme chtěli. Dokáže nádherně zkombinovat stávající vybavení bytu s novými věcmi a dát bytu punc exkluzivity. Velmi oceňuji její aktivní přístup při práci na našem bytě a její úsilí najít naprosto přesně věc, která se bude do bytu hodit, ať již šlo o plastiku do obývacího pokoje nebo vázu do koupelny.
Práci paní Synkové mohu doporučit všem, kteří chtějí změnit svoje bydlení podle svého vkusu a nevědí jak.

Hana Pýchová, Troubsko

Moje „díky“ patří inspirující paní Synkové, která svým příjemným vystupováním, nadstandartním osobním přístupem, praktickými radami a ochotou nám vytvořila „nový“ domov. Nemohu si odepřít nenapsat – „stěna v obývacím pokoji je luxusní a jsem nadšená jak malbou tak Vámi“. Díky za všechno! Výsledek práce této profesionálky sklízí obdiv nejen náš, ale i našich blízkých a známých.

Alena Burčíkova, RD Ostopovice

S prací paní Synkové jsme velmi spokojeni.

Je pečlivá, má velmi dobré nápady jak zdokonalit naše bydlení. Pokoj, který nám navrhla pro syna se určitě vydařil, barvy jsou veselé a ze strohého pokojíku vytvořila zajímavý prostor. Můžeme jen doporučit. My určitě služby paní Synkové budeme využívat i nadále. Děkujeme.

Němečková – Brno – poděkování dětí

Jiří K. – Brno

Spolupráce s paní Synkovou byla hned od počátku velmi příjemná, věcná a praktická. Chtěl jsem pro syna navrhnout a zrealizovat dětský pokoj. Spolupráce probíhala od komunikace se synem, přes návrh celého interiéru, až po konečnou realizaci, včetně malování, výroby, instalaci nábytku a umístění estetických doplňků. Vše bylo perfektní. Syn je nadšený a kamarádi jen obdivují jeho království. Nakonec jsme se ještě pustili do obývacího pokoje. Opět úžasná spolupráce! Vše bylo zrealizováno, dle mého požadavku „na klíč“. Ale hlavní je to, jak skvěle se nyní doma cítíme. Děkuji mnohokrát.

602 334 370

ejsynkova@seznam.cz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte

© 2021 Synková EvaRATEMAX PRO s.r.o.