Pavla Hájková – Nové Bránice

Paní Synková nám navrhovala celkovou rekonstrukci rodinného domu. Od kuchyně, která je vyřešená a barevně sladěná s propojeným obývacím pokojem, přes chodbu, koupelnu s WC a ložnici. Dokáže vše přivést k dokonalosti vhodným výběrem bytových doplňků, obrazů, osvětlení…….. Rekonstrukce pod jejím vedením se nám zdařila a zpříjemnila požitek z praktického bydlení. Vhodným výběrem podlah, výmalby, přes návrhy nábytku na míru se prostor opticky zvětšil a celý dům se prosvětlil. O pomoc jsem ji požádala i s výběrem barvy na fasádu, nových schodů i zábradlí na mém domě. Spolupráce s paní designérkou je bezchybná, má vždy dobré nápady a tipy, naslouchá mým představám a navrhne hned několik řešení. Pokud budu příště něco vylepšovat, tak se s prosbou určitě obrátím na paní designérku Synkovou, protože má vždy spoustu dobrých nápadů a rad…

Všem co hledají pomoc při modernizaci svého bydlení a nevědí jak na to, mohu paní Synkovou jen doporučit.

Kölblová – Sokolnice

Na paní Synkovou jsme se obrátili na doporučení, jejich služeb jsme využili při rekonstrukci našeho domu. Je to profesionál na svém místě, mohu jen a jen doporučit.

Renata Zachová – Brno

Paní Synkovou bych označila jako „tvůrkyni atmosféry“. Okamžitě pochopila, co v bytě chceme a podle mého názoru zkombinovala a propojila věci, o kterých bych nikdy neřekla, že spolu budou ladit a vytvořila tak velmi příjemnou atmosféru domova a pohodlí, jak jsme chtěli. Dokáže nádherně zkombinovat stávající vybavení bytu s novými věcmi a dát bytu punc exkluzivity. Velmi oceňuji její aktivní přístup při práci na našem bytě a její úsilí najít naprosto přesně věc, která se bude do bytu hodit, ať již šlo o plastiku do obývacího pokoje nebo vázu do koupelny.
Práci paní Synkové mohu doporučit všem, kteří chtějí změnit svoje bydlení podle svého vkusu a nevědí jak.

Hana Pýchová, Troubsko

Moje „díky“ patří inspirující paní Synkové, která svým příjemným vystupováním, nadstandartním osobním přístupem, praktickými radami a ochotou nám vytvořila „nový“ domov. Nemohu si odepřít nenapsat – „stěna v obývacím pokoji je luxusní a jsem nadšená jak malbou tak Vámi“. Díky za všechno! Výsledek práce této profesionálky sklízí obdiv nejen náš, ale i našich blízkých a známých.

Alena Burčíkova, RD Ostopovice

S prací paní Synkové jsme velmi spokojeni.

Je pečlivá, má velmi dobré nápady jak zdokonalit naše bydlení. Pokoj, který nám navrhla pro syna se určitě vydařil, barvy jsou veselé a ze strohého pokojíku vytvořila zajímavý prostor. Můžeme jen doporučit. My určitě služby paní Synkové budeme využívat i nadále. Děkujeme.

Němečková – Brno – poděkování dětí

Jiří K. – Brno

Spolupráce s paní Synkovou byla hned od počátku velmi příjemná, věcná a praktická. Chtěl jsem pro syna navrhnout a zrealizovat dětský pokoj. Spolupráce probíhala od komunikace se synem, přes návrh celého interiéru, až po konečnou realizaci, včetně malování, výroby, instalaci nábytku a umístění estetických doplňků. Vše bylo perfektní. Syn je nadšený a kamarádi jen obdivují jeho království. Nakonec jsme se ještě pustili do obývacího pokoje. Opět úžasná spolupráce! Vše bylo zrealizováno, dle mého požadavku „na klíč“. Ale hlavní je to, jak skvěle se nyní doma cítíme. Děkuji mnohokrát.

602 334 470

ejsynkova@seznam.cz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte

© 2021 Synková EvaRATEMAX PRO s.r.o.