DĚTSKÝ POKOJ – BRNO – KRÁLOVO POLE

Realizace (na základě mého návrhu) dětského pokoje 20,5m2 v bytě 3+1 v Brně – Královo Pole, pro 3děti ve věku 11,6 a 4 roky, 2 děvčata a 1 chlapec a jejich 2 kočičky.

Vyvýšené postele pro dívky s množstvím výsuvů na uskladnění věcí a vysoké postele pro chlapce s možností skříní na uložení věcí pod postelí.

V pokoji co nejvíce úložného prostoru pro děti a samostatný prostor pro každé dítě na odpočinek, školu či malování.

Výborná truhlářská práce nábytku do celého dětského pokoje, Úchytky celokožené od Hettichu.

V budoucnosti budou mít dívky zabudované jednoduché rolety nad postele, aby měly soukromí a rolety na okno den a noc.

BYT 2 + KK S TERASOU BRNO – NOVÝ LÍSKOVEC

Nový interiér bytu s terasou byl zrekonstruován a kompletně vybaven pro klienta dle jeho požadavků.
V 1. fázi předcházelo vypracování kompletního projektu bytu s fotovizualizací, podle, které jsem já s mými kolegy, spolupracovníky a dodavateli odevzdali kompletně zrealizovaný byt k nastěhování a bydlení.
K bytu náleží terasa, která byla taky vybavena. Klient si může dopřávat infra saunu, grilovat a prostě relaxovat s přáteli ve svém.

Je nadšen, spokojen.

STUDENTSKÝ POKOJ – BRNO – MEDLÁNKY

Zajištění kompletní realizace studentského pokoje pro 14letého chlapce, mladého judistu, s mými spolupracovníky a dodavateli.

Kompletní realizace pokoje doplňuje tapeta, nové osvětlení, kovové žebřiny a doplněné zakoupené dekorace, jako obrázek na zakázku, designový věšák, stolky, povlečení aj.

Výroba navrženého nábytku na míru od truhláře.

V pokoji provedeny drobné zednické, elektrikářské a tapetářské práce.

Byt 4+kk – Brno

Byt 4+kk prošel kompletní celkovou proměnou, rekonstrukcí. 5členná rodina požadovala hodně úložného prostoru, je řešeno nábytkem
na míru do celého bytu, na základě mého návrhu provedeno od truhláře, nainstalovány na míru venkovní screenové rolety, venkovní žaluzie, lokální rekuperace v bytě. Veškeré osvětlení v bytě lze ovládat přes mobilní aplikaci.
V koupelně montáž sprchového koutu na míru s motivem obrazu ve skle. Podlahové topení v koupelnách.
Jako zastínění v pokojích jsem navrhla rolety a plisé žaluzie.

Na celkové proměně spolupracovali moji kolegové a ověřené firmy. Spolupráce s klienty byla skvělá a jsou velmi spokojeni.
Děkuji všem.

DĚTSKÝ POKOJ – BRNO – KOMÍN

Realizace mého návrhu dětského pokoje 17m2 v bytě 3+kk v Brně – Komín, pro 3 děti – 1 děvče a 2 chlapci ve věku 6, 4 a 1 rok.

V pokoji byly provedeny menší elektrikářské a tapetářské práce mým spolupracovníkem.

Mnou navržený nábytek do celého pokoje na míru vyrobil a namontoval truhlář.

Kvůli bezpečnosti dětí byly namontovaný sítě, vyrobeny na zakázku, na obou postelích pro chlapce a zábrany v podobě mráčků pro obě postele, pro děvče i nejmladšího chlapce.

Snažila jsem se vytvořit pro děti prostor hravý, plný překvapení, s úložným prostorem.

Ve spolupráci s rodiči jsme vybrali barvy materiálu, úchytky a tapety v podobě mráčků a hvězdiček ve světle modré barvě.

Drobnosti, jako otevírání některých skříněk formou tužky, bezúchytkové otevírání šuplíků, stříšky s policemi, houpající se lana na hraní dětí a doplňující zakoupené policové mráčky, dotváří v malém pokoji pro 3děti přesto útulný a vzdušnější prostor.

BYT 1 + 1 – Brno – Bystrc

Návrh a realizace rekonstrukce bytu, nábytku na míru, realizace atypické skleněné stěny do koupelny, podlahy, obklad, vstupní dveře, zastínění, osvětlení, dekorace a vybavení zařizovacími předměty, proběhla ve spolupráci s firmou Kitchen Design s.r.o., zastoupenou Kateřinou Karaivanovovou. Návrh nového interiéru jsme realizovaly společně s našimi ověřenými spolupracovníky a s dodavateli. A vším, co kompletní servis od návrhu, rekonstrukce, zařízení a vybavení bytu tzv. „na klíč“, souvisí a náleží.

Realizace německé kuchyně na míru včetně spotřebičů a nábytek na míru v obývací části ze stejného materiálu a ve stejném designu, malý prostor spojuje dohromady a na míru dodaná sedací rozkládací souprava na denní spaní s mnoha interiérovými doplňky, dělá krásný, útulný interiér celého bytu.

Jednotlivé spolupracující firmy dodaly nejenom kuchyň, sedací nábytek, ale i plisé žaluzie, závěsy, veškeré zařizovací předměty a doplňky do koupelny, zárubeň, dveře aj.

Spolupráce na projektu s firmou Kitchen Design s.r.o. i jednotlivými dodavateli byla výborná a úspěšná.

+420 602 334 370

ejsynkova@seznam.cz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte

© 2023 Synková EvaRATEMAX PRO s.r.o.