DĚTSKÝ POKOJ – BRNO – KRÁLOVO POLE

Realizace (na základě mého návrhu) dětského pokoje 20,5m2 v bytě 3+1 v Brně – Královo Pole, pro 3děti ve věku 11,6 a 4 roky, 2 děvčata a 1 chlapec a jejich 2 kočičky.

Vyvýšené postele pro dívky s množstvím výsuvů na uskladnění věcí a vysoké postele pro chlapce s možností skříní na uložení věcí pod postelí.

V pokoji co nejvíce úložného prostoru pro děti a samostatný prostor pro každé dítě na odpočinek, školu či malování.

Výborná truhlářská práce nábytku do celého dětského pokoje, Úchytky celokožené od Hettichu.

V budoucnosti budou mít dívky zabudované jednoduché rolety nad postele, aby měly soukromí a rolety na okno den a noc.

BYT 2 + KK S TERASOU BRNO – NOVÝ LÍSKOVEC

Nový interiér bytu s terasou byl zrekonstruován a kompletně vybaven pro klienta dle jeho požadavků.
V 1. fázi předcházelo vypracování kompletního projektu bytu s fotovizualizací, podle, které jsem já s mými kolegy, spolupracovníky a dodavateli odevzdali kompletně zrealizovaný byt k nastěhování a bydlení.
K bytu náleží terasa, která byla taky vybavena. Klient si může dopřávat infra saunu, grilovat a prostě relaxovat s přáteli ve svém.

Je nadšen, spokojen.

STUDENTSKÝ POKOJ – BRNO – MEDLÁNKY

Zajištění kompletní realizace studentského pokoje pro 14letého chlapce, mladého judistu, s mými spolupracovníky a dodavateli.

Kompletní realizace pokoje doplňuje tapeta, nové osvětlení, kovové žebřiny a doplněné zakoupené dekorace, jako obrázek na zakázku, designový věšák, stolky, povlečení aj.

Výroba navrženého nábytku na míru od truhláře.

V pokoji provedeny drobné zednické, elektrikářské a tapetářské práce.

RD – Nové Bránice

Zajištění postupné realizace změny interiéru v rodinném domě pro její majitelku, na základě jejich požadavků.

V celém domě provedeno vyrovnání podlah a položena nová vynilová podlaha a nové dveře včetně vchodových.

Změna dispozice koupelny s WC a chodby domu. Stavební úpravy provedeny na moje doporučení a požadavky klientky.

Dlažba, obklad, sprchový kout a doplňky do koupelny vybrány ve spolupráci s majitelkou domu.

V nově upravených prostorách, navržena a dodána německá kuchyň na zakázku, včetně spotřebičů. Mnou navržený nový nábytek na míru, vyrobený truhlářem do obývacího pokoje, chodby a koupelny. Další doplňující nábytek zakoupen v OD, jako židle, sedací souprava, dekorace, jako jsou obrazy, květiny aj. zakoupeny opět ve spolupráci s klientkou.

DĚTSKÝ POKOJ – BRNO – KOMÍN

Realizace mého návrhu dětského pokoje 17m2 v bytě 3+kk v Brně – Komín, pro 3 děti – 1 děvče a 2 chlapci ve věku 6, 4 a 1 rok.

V pokoji byly provedeny menší elektrikářské a tapetářské práce mým spolupracovníkem.

Mnou navržený nábytek do celého pokoje na míru vyrobil a namontoval truhlář.

Kvůli bezpečnosti dětí byly namontovaný sítě, vyrobeny na zakázku, na obou postelích pro chlapce a zábrany v podobě mráčků pro obě postele, pro děvče i nejmladšího chlapce.

Snažila jsem se vytvořit pro děti prostor hravý, plný překvapení, s úložným prostorem.

Ve spolupráci s rodiči jsme vybrali barvy materiálu, úchytky a tapety v podobě mráčků a hvězdiček ve světle modré barvě.

Drobnosti, jako otevírání některých skříněk formou tužky, bezúchytkové otevírání šuplíků, stříšky s policemi, houpající se lana na hraní dětí a doplňující zakoupené policové mráčky, dotváří v malém pokoji pro 3děti přesto útulný a vzdušnější prostor.

BYT 1 + 1 – Brno – Bystrc

Návrh a realizace rekonstrukce bytu, nábytku na míru, realizace atypické skleněné stěny do koupelny, podlahy, obklad, vstupní dveře, zastínění, osvětlení, dekorace a vybavení zařizovacími předměty, proběhla ve spolupráci s firmou Kitchen Design s.r.o., zastoupenou Kateřinou Karaivanovovou. Návrh nového interiéru jsme realizovaly společně s našimi ověřenými spolupracovníky a s dodavateli. A vším, co kompletní servis od návrhu, rekonstrukce, zařízení a vybavení bytu tzv. „na klíč“, souvisí a náleží.

Realizace německé kuchyně na míru včetně spotřebičů a nábytek na míru v obývací části ze stejného materiálu a ve stejném designu, malý prostor spojuje dohromady a na míru dodaná sedací rozkládací souprava na denní spaní s mnoha interiérovými doplňky, dělá krásný, útulný interiér celého bytu.

Jednotlivé spolupracující firmy dodaly nejenom kuchyň, sedací nábytek, ale i plisé žaluzie, závěsy, veškeré zařizovací předměty a doplňky do koupelny, zárubeň, dveře aj.

Spolupráce na projektu s firmou Kitchen Design s.r.o. i jednotlivými dodavateli byla výborná a úspěšná.

602 334 370

ejsynkova@seznam.cz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte

© 2022 Synková EvaRATEMAX PRO s.r.o.